logo

Johan Jonker Saxofoons

Resaxing

Op deze site blog ik over mijn saxofoon revisie projecten en vooral over mijn "recyling" projecten (resaxing). Doel daarvan is afgeschreven instrumenten te redden van de sloop en ondertussen van alles te ontdekken en te leren over het restaureren van saxofoons. Op mijn andere site schrijf ik over basklarinetten. Het gebruik van alles wat ik hier schrijf is voor eigen risico ;-).

Saxofoon reparateurs in Nederland

Hoeveel mensen zijn er in Nederland nou eigenlijk professioneel bezig met het repareren van saxofoon? Nou als je op internet gaat zoeken, vind je er ruim 60 die dat ook op een website vermelden. En dan zijn er nog allerlei hobbyisten en mensen die het niet zo op internet hebben.

Legenda

S gespecialiseerd in Saxofoon herstel

H gespecialiseerd in Houtblaasinstrumenten herstel

B gespecialiseerd in Blaasinstrumenten herstel

F gespecialiseer in Dwarsfluiten herstel

SW winkel gespecialiseerd in saxofoon 
HW winkel gespecialiseerd in houtblaasinstrumenten

BW winkel gespecialiseerd in blaasinstrumenten

MW brede muziekwinkel

Friesland

Nr Plaats Naam Adres Links Bijz.
   Leeuwarden  Saxofoon Atelier Leeuwarden    http://saxofoonatelierleeuwarden.nl/ SW
   Heerenveen  Van der Glas    http://www.vanderglas.nl/e/5/Onderhoud MW 
   Leeuwarden  Yasmin Sollie   http://www.blazersateliersollie.nl BW

Groningen

   Plaats  Naam   Links Bijz.
  Groningen Hummel Saxofoons     http://www.hummelsaxofoons.com/  SW
  Groningen Karsten Gloger   http://www.gloger-handkraft.com/  S maakt sax. nekken
   Zuidbroek  Jannie Keesom    http://saxofoonreparaties.blogspot.nl/  S
  Zuid laren Niels Schaap    http://www.nielsschaap.nl/  B

Drente

 Nr  Plaats  Naam  Adres Links Bijz.
   Assen  Passier    http://passiermuziekassen.nl/  BW
   Havelte  ReparatiestudioWim   http://reparatiestudiowim.nl/   B
   Oranjedorp  Saxcraft    http://www.saxcraft.nl/  SW vintage specialist
   Meppel  Blaaswerk (Rick Husebosch)   Molenstraat 21 7941AV Meppel.  H

Overijssel

 Nr  Plaats  Naam  Adres Links Bijz
   Deventer  Saxshop   http://www.saxshop.nl/   SW
   Enschede  van Weersel   http://www.weersel.nl/saxofoon  MW
   Gorssel  saxpoint   http://www.saxpoint.nl/  SW vintage specialist

Gelderland

 Nr  Plaats  Naam  Adres Links Bijz
  Dodewaard  Het eerste ventiel    Kalkestraat 14, 6669 CP Dodewaard   BW
  Hoogland  Happy Woodwinds (Edgar Lerk)   http://www.happywoodwinds.nl   H
  Kerkdriel  Unisono   http://www.unisono.nl/atelier/  B
  Nijkerk  Steenbeek   http://www.steenbeekmusic.nl/  MW
  Anrhem  Saxofoon atelier   http://www.saxofoonatelierarnhem.nl/  S
  Arnhem  van der Aa   http://www.vanderaablaasinstrumenten.nl/ BW
  Boekel van der Aa   http://www.vanderaablaasinstrumenten.nl/ BW 
  Zevenaar
Oosterbeek
 Rolock   http://rolock.nl/reparaties/ S

Flevoland

 Nr  Plaats  Naam  Adres Links Bijz
   Almere  Charlies   http://www.remyveerman.com/   BW

Noord Holland

 Nr  Plaats  Naam  Adres Links Bijz
   Wormerveer  Marjan Mol    http://www.marjanmol.nl/   BW
   Wormerveer  Frans de Wit   http://www.saxrep.com/  S
   Amsterdam Arthur Heuwekemeijer   www.arthurheuwekemeijer.nl S
   Amsterdam  Amsterdam Winds   http://amsterdamwinds.nl/   H
   Amsterdam Nico Bodewes    buiten bantammerstraat 7  S
   Amsterdam Alfred van der Lijn    www.alfredvanderlijn.nl  S
   Amsterdam  Saxomania   http://www.saxomania.com/  BW
   Amsterdam  Muller   http://www.mullermuziek.com  MW
   Amsterdam  Hampe/Berkel   http://www.berkelmuziek.nl/  MW
   Hilversum  Piet Keizer   Diependaalselaan 293 , 1215KE
Tel.: 0624866532
 S
   Muiderberg  Harry Bakker    http://www.harrybakker.nl/   SW
   Edam  Matthews   http://www.matthewsmuziek.nl/  BW
   Alkmaar  Reparatie atelier    http://reparatieatelier.nl/  B
   Haarlem  Tim Brennan    http://www.timbrennan.nl/  H
   Oosterblokker  Jeroen Woelders    https://custom-music.nl/  HF

Zuid Holland

 Nr  Plaats  Naam  Adres Links Bijz
   Den Haag  Marion van Gils    http://www.saxrep.nl/  S
   Dordrecht  Dal Segno   http://www.dal-segno.nl/   MW
   Dordrecht  Spiering   http://www.spieringmuziek.nl/onderhoud/  MW
   Zwijndrecht  Silvia Nooteboom   http://www.denooteboom.nl/  S
  Oud Beijerland  van Egmond   http://www.vanegmondmuziek.nl/  B
   Den Haag  Bert Wijnand   http://www.bertwijnand.nl/  H
   Den Haag  Heiko Geerts   06-24669363 Newtonplein 3 Den Haag  S
  Delfgauw  Petra   http://woodwindrepair.nl/contact.html  H
  Nieuwe Tonge Maarten Prins   http://www.rieten.nl/over-rieten/  H
  Zoetermeer Halbe Tjepkema   http://www.ateliertjepkema.nl/  S

Utrecht

 Nr  Plaats  Naam  Adres Links Bijz
   Baarn  Bert Nellestijn   http://www.bertnellestijn.nl/  H
   Houten  Johan Jonker   https://www.johanjonker.net/  H
  Utrecht Peter Kummer   tel. 06 4343 3351,
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 B
   Utrecht  van Ingen   http://www.blaasinstrument.nl/  BW
  Nieuwegein Roy Nieamut   http://www.royniamut-saxofoons.nl/  S
  Driebergen Holger de Bruin   http://www.holgerdebruin.com/  H

Brabant

 Nr  Plaats  Naam  Adres Links Bijz
   Den Bosch van Ingen    http://www.blaasinstrument.nl/   BW
  Den Bosch Vincent van Veen   http://www.vincentvanveen.nl/  B
   Den Bosch  Bryan Verel   www.drforte.nl   B
   Rijsbergen  't reparateurke   http://www.reparateurke.nl/   B
   Oeffelt Excel Music     http://www.excelmusic.nl/  MW
  Roosendaal van Gorp   http://www.vangorp.nl/nl/  MW
  Den Bosch Saxcompany   http://www.saxcompany.nl/  SW
  Hintham

 Ruuds Roots

  http://www.ruudsroots.nl/  B
  Tilburg  Blazersatelier   http://www.blazersatelier.nl/  S maakt sax. nekken
   Veldhoven Johan van Geffen    http://www.deblaasinstrumentenspecialist.nl/  BW
   Eindhoven Marjon van den Eijnde    http://www.me-wi.nl  SH
   Eindhoven  Rob van Geffen  

http://kleppenenpolsters.nl/

 SW
   Eindhoven  Huub van Geffen   http://www.huubvangeffen.nl/  S
   Den Bosch  Hans Boschman   http://www.saxofoons.net/  SW
   Breda  Ilse Broeke   http://www.atelierbroeke.nl/  BW
   Breda  Bram Eigeman   http://www.brameigemanmuziek.nl/  BW
  Berkel-Enschot  Q-sax   http://www.q-sax.nl/  SW
  Asperen van Mil   http://vanmilmuziek.nl/  BW
  Bergen op Zoom  Frans van Vliet   http://www.muziekatelier.nl/  BW
  Bergen op Zoom Ruud de Kort   http://www.bijruud.nl/  B
  Oss Daniel Daemen    http://www.safesax.nl/  SW
  Udenhout Bert-Jan Kosters Muziek    http://www.bjk-muziek.nl  B
  Veghel  Jos Brands   http://brandsmuziek.nl/  B

Zeeland

 Nr  Plaats  Naam  Adres Links Bijz
   Middelburg  De Quelery   http://dequelery.nl/atelier/  BW, Fabrikant van saxofoons.
   Zaamslag  Joop de Pooter   http://www.joopdepooter.nl/  BW

Limburg

 Nr  Plaats  Naam  Adres Links Bijz
   Ittervoorde  Adams    http://www.adams-music.com/   MW
   Linne  Wil Bevers    http://www.saxofoons.nl/  SW 
   Venray  Atelier Lucassen   http://houtblazers-atelierlucassen.nl/   HW
   Valkenburg  Wiebke Schneider   http://www.wiebkeschneider.nl/  H
  Kerkrade  Thoren   http://www.thorenmuziek.com/  B
  Kerkrade  MRO   http://www.mrosaxofoons.nl/  S

Copyright © 2017. All Rights Reserved.